Pronájem svatebního vozidla = 2999 Kč v celé ČR!

Svatba, jakožto svatební den jako takový, to je nepochybně jedinečný zážitek, na který vzpomínáme stejně jako celá rodina většinou po zbytek života. I pro naši společnost a zaměstnance v ní pracující, je to událost, která je velmi mimořádná a měla by v každém ohledu stát za to! Fandíme snoubencům, fandíme novomanželům a proto v rámci AKCE SVATEBNÍ DEN, vám pronajmene pěkné, moderní vozidlo ŠKODA RAPID nebo OCTAVIA včetně řidiče za jednotnou paušální cenu 2999,-Kč v rámci celé České republiky. Náš osobní, profesionální řidič je vám navíc v již ve výše uvedené ceně, v plné parádě trvale k dispozici po celou dobu pronájmu! Láhev sektu na zdraví novomanželů, je pak již jen třešnička na dortu, kterou od nás automaticky obdržíte zdarma jako pozornost již při samotném bezplatném přistavení automobilu.Pro jakékoliv další informace, objednávky a rezervace, neváhejte využít naše KONTAKTy nebo vyplnit přímo pohodlný online rezervační formulář na této stránce. Nejen pro veškeré svatebčany, družičky, přátelé a milovníky značkového luxusního a přesto levného originálního oblečení, doporučujeme eshop ModniVyprodej.cz, kde nakoupíte dětské, dámské a pánské oblečení i kabelky za velkoobchodní a výprodejové ceny, tak ať jste nejen na svatbu šik a best!

Svatební den za pouhých 999 Kč

Ze zákaznických svatebních příspěvků vybíráme

Věrka, Hostivice

28.11.2019 08:11
Co při této skvělé ceně a provedených perfektních službách vaši půjčovny mimo děkuji ještě napsat? Možná, že by si z vás mělo brát příklad vícero provozovatelů půjčoven, jelikož přístup řidičů a čistota vozidel byla mimořádná, stejně tak pomoc se zdobením vozidla. Děkujeme Věrka s rodinou,...

Jura, Brno - Jundrov

05.10.2016 10:55
Rád doporučuji, auta byla pěkná, čistá a voňavá. Cena více než luxusní, stejně tak přístup zaměstnanců po celou dobu. Rádi i v budoucnu při svatbě sestry nebo bratra vaši firmu využijeme.
<< 1 | 2 | 3 >>