Pravidelné poznávací zájezdy a nákupy v DRÁŽĎANech

Díky vašemu četnému zájmu a nadměrnému vytěžování vozidel naší autopůjčovny na víkendové nebo běžné odvozy také na nákupy do Drážďan, se naše společnost rozhodla vyčlenit celkem 4 prémiová vozidla z naší autopůjčovny, která vás budou nyní pravidlně a za ještě výhodnější cenu, přepravovat do centra Drážďan a zpět. Nyní tak i s naší profesionální půjčovnou vozidel Škoda, můžete zažívat poznávací výlety a pravidelné zájezdy navíc pohodlnými a bezpečnými vozidly z Prahy na nákupy do PRIMARKU, CENTRUM GALERIE a centra DRÁŽĎAN. Vyjíždíme pravidelně každou SOBOTU v 9:00 hod z Prahy. Z Drážďan vyjíždíme v 19:00 hod. Na zpáteční cestě, vás navíc v rámci Prahy a okolí, vysadíme i s vašimi nákupy až doma nebo na jakékoliv zastávce MHD v Praze.
 
Pravidelné zájezdy do Drážďan
 
Shrnutí celé naší speciální akce aneb cena zájezdu obsahuje:
 
  • Cestu tam i zpět pohodlným osobním, klimatizovaným vozidlem ŠKODA
  • Drobné občerstvení na vaši cestu
  • Neomezený počet vašich zavazadel, která vám jako vždy naložíme i vyložíme
  • Na cestě zpět do Prahy, vás vysadíme i s nákupem až u vašeho domu
  • Příjemnou atmosféru, bezpečnost a jedinečný servis, který pro váš příjemný zážitek z výletu podpoří v uvedené ceně profesionální řidič a také delegátka zájezdu. Ta vám může nejen také případně zajistit kvalitní ubytování přímo v centru DRÁŽĎAN, ale během necelé 2 hodinové cesty, vám také doporučí zajímavé památky DRÁŽĎAN, které rozhodně nesmíte minout.
 
VAŠI ZÁVAZNOU REZERVACI, PROSÍM PROVEĎTE PŘES FORMULÁŘ NA TÉTO STRÁNCE
(skrze velký zájem doporučujeme rezervaci učinit vždy s dostatečným předstihem)
 
TERMÍNY ODJEZDU vždy KAŽDOU SOBOTU
(rezervujte prosím váš odjezd pouze v tyto dny)
Vaše rezervace bude elektronicky potvrzena na vámi uvedený email, na který vám dorazí také elektronická jízdenka s termínem, časem a přesným místem nástupu, jejíž číslem a platným cestovním dokladem se prokážete řidiči při nástupu do automobilu

Zájezdy do historického centra Drážďan